150₺ ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo

Bu site PAYU ödeme kuruluşu ile çalışmaktadır. Bu sitede (jjkids.com.tr) kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Bu nedenle her yeni sipariş esnasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekir.

JJ Kids’ den alışveriş yaparken kullanmış olduğunuz kişisel bilgiler (Teslimat, Fatura adresleri, e-mail, telefon vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

Alışveriş sırasında ya da kayıt olurken, haber bülteni siparişi sırasında, kişi olarak sizi tanıyabilmemiz için bazı kişisel bilgilerinizi isteyebiliriz. Bu bilgiler arasında, şirket ünvanı veya şahıs ad soyadı, e-posta adresi, iş ve ya ev adresi, iş ve ya cep telefonu, iş tanımınız olabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, müşteri eğilimlerinin anlaşılması için kullanılabilir.

Bilgilerinizin gerçekten jjkids.com.tr adresine gönderildiğini güvence altına alarak, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.