150₺ ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo

Taraflar

SATICI (FİRMA): ÇİĞDEM ŞEN JHANJHAN TEKSTİL VE DERİ ÜRÜNLERİ
Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi Dolap Cd. No:15 Tuzla / İSTANBUL
Tel: 0 216 394 10 64
MÜŞTERİ: www.jjkids.com.tr’nin pazarladığı ürünleri alan gerçek ya da tüzel kişi.
FATURA: Sipariş sırasında verdiğiniz bilgilere göre düzenlenecektir. Firmalar fatura bilgilerini, bireyler T.C. Kimlik numaralarını eksiksiz ve doğru yazmalıdır.
ÜRÜN / ÜRÜNLER: www.jjkids.com.tr ‘de satışa sunulan ürünler.

Ürün İade

 • Teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde, güvenli bir kutuda, orijinal ambalajını tahrip etmeden, tekrar satılabilirliğini bozmadan, her türlü aksesuarı ve kutu içeriğini eksiksiz olarak, iade edebilirsiniz. Başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • Kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış ve ambalajı zarar görmüş ürünler iade ve değişiklik işlemine tabi değildir. Bu durumda ücret iadesi ve değişim yapılamaz.
 • Ürünle birlikte satış faturası da (tüm nüshalarıyla) teslim edilmelidir. Fatura şirket adınaysa iade faturası düzenlenmelidir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı+KDV ) şeklinde kesilmelidir. Fatura gönderilmezse KDV ve diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.
 • Ürün ile birlikte gelen iade formunu tüm fatura nüshaları ile birlikte ürün içerisine koymanız gerekmektedir. İade formu olmayan ürünlerin iadesi yapılmayacaktır.
  Orijinal ambalaj ya da üründe herhangi bir çizik, yırtılma, bant-etiket, kullanılma, kutu içeriğinde eksik vb. problemler varsa iade kabul edilmez.
 • Ürün iade durumunda kargo bedeli müşteriye aittir.
 • İade süreci, ürünün iade koşullarına uygun olup olmadığı tespit edildikten sonra başlar. Iade etmeden önce ilk adım olarak www.jjkids.com.tr adresinde yer alan iade formunun doldurulup, gönderilmesi ve gelen yanıt doğrultusunda talimatlara uygun hareket edilmelidir.
 • İadenizin hesabınıza yansıması ödeme şeklinize göre değişiklik gösterir. Ödeme kredi kartıyla yapılmışsa ürün iadesi onaylandığında işlemin iptali için PAYU ödeme kuruluşuna talimat verilir ve banka geri ödeme sürecini başlatır. Havale ve EFT ile ödemelerde ise tutar banka hesap numaranıza yatırılır. Karşı ödemeli gönderilen Ürün iade durumunda para iadesi yapılırken kargo bedeli düşülür.

Diğer Hükümler

 • Sistem hatalarından dolayı meydana gelecek fiyat hatalarından SATICI sorumlu değildir.
 • Taraflar bu sözleşmeyi kabul etmiş olur.
 • İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI’nın (Müşteri) veya SATICI’nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.