150₺ ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo

Teslimat Süresi

Siparişiniz ve ödemeniz sistemimizde onaylandıktan sonra ürün bilgisinde yazan süre baz alınarak (Ortalama 3 İş Günü içinde) kargoya (resmi tatiller ve hafta sonu (cumartesi ve pazar) hariç) teslim edilir. Siparişinizin hazırlık aşaması, siparişi verdiğiniz gün ve saate göre de değişkenlik gösterir. Tedarik süresi daha uzun olan ürünler için ise size özel olarak bilgi verilir.

Kargo Bilgisi

www.jjkids.com.tr kargo gönderimlerinde PTT kargo ile çalışmaktadır. Siparişlerinize ait kargolar resmi tatiller hariç 09:00-18:00 saatleri içinde PTT Kargo aracılığıyla belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Ödeme Seçenekleri

  1. iyzipay ile ödeme (kredi kartı)
  2. Banka Havalesi / EFT

BANKA BİLGİLERİMİZ

HESAP ADI: ÇİĞDEM ŞEN
BANKA: Garanti Bankası
HESAP NUMARASI: 6894678
SIRALAMA KODU: 277
IBAN: TR97 0006 2000 2770 0006 8946 78

Havale / EFT ile Ödeme

www.jjkids.com.tr üzerinden yaptığınız alışverişinizde havale veya eft ile ödeme yapabilirsiniz. Ödemenizi yaparken açıklama kısmına sipariş numarasını ve isminizi yazmanızı rica ediyoruz. Ayrıca işlemlerin daha hızlı ve hatasız ilerlemesi için size gelen sipariş onay mailine cevap olarak veya kids@jjkids.com.tr mailimize dekont göndermenizi rica ediyoruz.

Alışverişiniz Sırasında Kredi Kartı Güvenliği

Web sitemizde güvenliğiniz için kredi kartı bilgileri saklanmamaktadır. Ödeme adımında iyzipay’in güvenli ortak ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. www.jjkids.com.tr sayfasında kredi kartı bilgileriniz alınmaz, tutulmaz. Bu nedenle her yeni sipariş sırasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekir.