150₺ ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo

JJKIDS satış noktası olmak ister misiniz ?

Mağazanıza, tasarımı olduğu gibi bebeklerin ve çocukların ayak gelişimini engellemeyen, 100% doğal deri, ortopedik uyumlu anatomik iç tabanı olan, sağlıklı, kimyasal içermeyen, hatta kaydırmayan patiklerden mi istiyorsunuz? Yada doğal deriden üretilmiş, içi dışı 100% deri çocuk sandaletleri ile ilgili gelen talebi mi karşılamak istiyorsunuz? Bunlar güzel de kaliteli ve organic çocuk havlusu arıyorum diye soranlardan mısınız yoksa? Bunların hepsi çok güzel ama, şöyle çok kullanışlı ve farklı renkleri olan anne bebek bakım çantası da arıyorum diyorsanız JJKids ürünleri sizin için en iyi tercihtir, neden mi ?

  • JJKids urunleri anneler tarafindan tercih edilir ve güvenerek çocuklarına giydirilir.
  • JJKids markası sektörde yaptığı ürünlerin kalitesi ve çeşitliliği ile bayilerin beğenisini kazanmıştır.
  • JJKids ürünlerini mağazanızda konumlandırmak size ayrıcalık kazandırmaktadır.
  • JJKids markası ürünlerinin her zaman arkasındadır.
  • JJKids markası İstanbul’da Ankara’da Bursa’da Antalya’da Adana’da ve Kocaeli’nde bulunan seçkin mağazalarda bulunmaktadır.
  • JJKids bayilerine sunmuş olduğu kazan kazan iş modeli ve elindeki tanıtım olanakları ile onları desteklemektedir.

Bayilik başvurusu için b2b@jjkids.com.tr mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kendi markanızla ürün mü satın almak istiyorsunuz ?

JJKids olarak hem toptan ürün satışı yapmakta hem de kendi markaları ile Türkiye’den ürün almak isteyen firmalara acentalık hizmeti vermekteyiz. Kendi tasarımları ve kendi markaları ile organik ürün satın almak isteyen firmalara ürün tedariği konusunda yardımcı olmaktayız. JJKids, siparişin teyidinden teslimine kadar bütün üretim süreçlerini takip eder ve size kalite kontrolü yapılmış olarak siparişinizi teslim eder. Size özel üretim termin süresi talep etmiş olduğunuz ürüne ve özelliklere gore değişiklik göstermektedir. Fiyatlandırma ve Minimum Sipariş Miktarı konusunda; aşağıdaki formu doldurabilir ya da b2b@jjkids.com.tr mail adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.